ratas

Rugsėjo 19 d. Šventojoje jau antrą kartą buvo švenčiama Jūros ir baltų vienybės diena. Šventės svečius džiugino ne tik geras oras, bet ir puikus maistas bei linksmos pramogos.
Renginį pradėjo Šventosios seniūno pavaduotojas Eugenijus Čilinskas, pasveikindamas žiūrovus ir naująją seniūnę Veroniką Skeberdytę, kuriai perdavė miestelio raktą bei simbolines dovanas – „problemų“ maišą ir „biudžeto“ maišelį. Naujoji seniūnė teigė problemų visai nebijanti ir tikinti, kad su vietinių pagalba jas bus galima išspręsti. V. Skeberdytę taip pat pasveikino Šventosios kraštotyrininkas Mikelis Balčius ir Palangos kultūros centro direktorius Žilvinas Kažys.
Šventėje dalyvavo Palangos ir Kretingos kultūros centrų ansambliai, Palangos Senosios gimnazijos atlikėjai, grupė „Jazzmaitija, meno dirbtuves surengė kūrybos ir užimtumo „Stuba“, savo veiklą pristatė Šventosios medžiotojų klubas, žiūrovai galėjo pasivaišinti nemokamu žvėrienos troškiniu, taip pat maisto tiekėjų „Bidvest Lietuva“ dovana – žuviene.
Svarbiausiu šventės akcentu tapo akcija „Vienybės ratas“, kurios metu į vieningą ratą sustojo didžioji dalis šventės dalyvių, rato centre buvo išskleistos Lietuvos, Palangos ir Šventosios vėliavos.